Mes atostogaujame, prie jūros, saulėje, kur gražu… Vieną rytą sakau tau, susikrauk daiktus ir važiuojame į ekskursiją. Plaukiame valtimi į nuošalią, ramią įlanką. Pakrantėse stūkso uolos, o įlankos pabaigoje mūsų laukia ryškiai baltas paplūdimys. Vanduo mėlynas kaip dangus. Išlipame į krantą, susirandame gražią vietą ir išsiskirstome. Nuotrauka yra sweet_smile.

Paplūdimyje esame tik mes dviese,aplinkui girdisi tik jūros ošimas. Nusivelkame drabužius ir esame su maudymosi kostiumėliais. Atsigulk ant pilvo, užtepsiu kremo ant nugaros. Tu guli ir jauti, kaip leidžiu vėsiam saulės kremui lašėti ant tavo odos. Tu nusijuoki ir aš tave pabučiuoju į skruostą.

Atsigulk, užmerk akis ir atsipalaiduok. Pradedu masažuoti įdegio kremą į jtavo švelnią odą… Masažuoju šiek tiek intensyviau nei reikia… Pradedu nuo pečių, palei stuburą… Žemyn iki klubų. Jauti, kaip pirštais braukiu palei tavo bikinio kelnaičių kraštą. Tada vėl šaltas įdegio kremas krenta ant tavo ilgų kojų… Masažuoju tavo stangrias šlaunis. Po to rankos nuslysta žemyn prie tavo blauzdų… Oi, kažką pamiršau ir tu pajunti, kaip mano pirštai slysta po tavo bikinio kelnaitėmis ir švelniai masažuoja sėdmenis… Noriu patikrinti ar nenusvilai nuo kaitrios saulės spindulių.

Karštas nuotykis paplūdimyje

Atsisuk brangioji, o tu vis dar su užmerktomis akimis…. Akimirką mėgaujuosi tavo gražaus kūno siluetu… Švelniai pabučiuoju tau į pilvuką, ir jauti, kaip ant jo varva vėsus įdegio kremas… Pasiimu šiek tiek įdegio kremo, patrinu jį rankose ir švelniai patepu tavo veidą, skruostus, kaktą, nosį, pereinu prie kaklo. Jauti mano rankas ant savo krūtinės… Pirštais braukiu palei tavo bikinio marškinėlių kraštus.

Po plonu audiniu išryškėja tavo standžios krūtys, bet aš nukreipiu savo žvilgsnį į šoną ir mikliais judesiais masažuoju tavo pilvą… Jauti, kaip mano pirštas slysta tavo kelnaičių kraštu, ir mano mažasis pirštelis lyg per klaidą užkliūva… Bet aš greitai perkeliu savo pirštus prire tavo kojų ir tu jauti kaip saulės įdegio kremas laša vėl ant tavo odos… Masažuoju tavo šlaunis, pėdas… Tu atmerki savo gilias akis ir pažvelgi į mane su nuostaba ir paklausi, ką jau? Hmmm, ar turėčiau tęsti, klausiu tavęs su šypsena, o tu sakai taip, žinoma, pamiršai kelias vietas… Atsigulk, užmerk akis… Mano rankose vėl saulės kremas … Patepu juo tavo pilvą… pirštų galiukais paliečiu tavo bikinio viršutinę dalį… švelniai jie atsiduria po audiniu.

Mėgaujuosi tavo gražiom krūtim.

Tu jauti, kaip mano ranka šiek tiek prisiliečia ir aš atsegu tavo liemenėlę .. Mėgaujuosi tavo gražiom krūtim … švelniai pabučiuoju tavo spenelius ir pradedu masažuoti įdegio kremą į tavo krūtis. Nykščiu ir rodomuoju pirštu truputį patrinu tavo spenelius, o tu tyliai aimanuoji. Mano karštos lūpos paliečia tavo lūpas ir mes aistringai bučiuojamės. Mano ranka nuslysta žemyn ir pirštai palenda po tavo kelnaitėmis, masažuoju tavo gaktą… Tu šiek tiek praskėtei šlaunis, o mano pirštai nuslydo dar žemiau.

paplūdimyje

Paliečiu tavo lytines lūpas, jauti, kaip jas glamonėju. Pamažu slysta pirštas į tavo klitorį ir aš jį švelniai masažuoju. Tu jauti, kaip mano karštos lūpos paliečia tavo spenelį ir aš aistringai bučiuoju tavo prisirpusias krūtis… Mano pirštai paliečia tavo dregną makštį. Jaučiu, kokia tu susijaudinus… Numetu tavo kelnaites į šoną ir tu jauti kaip mano liežuvis laižo tavo lytines lūpas. .. Lėtai žaidžiu ir lūpomis, skinuosi kelią į tavo perlą… Akimirka ir aš pradedu tave tenkinti savo liežuviu… Tu pajunti, kaip įsiskverbiu į tave su savo aistra… po to vėl pamaloninu tavo perlą… Pajunti, kaip mano rankos glamonėja tavo krūtis, masažuoja jas,bučiuoju spenelius… Tavo kvėpavimas padažnėja, tu visa aimanuoji iš malonumo ….


Tu garsiai aimanuoji iš malonumo ir aš jaučiu kaip tu pasieki orgazmą….. Atsigulu šalia tavęs, žiūrime vienas kitam į akis… ir savo glėbyje jaučiu tavo palaimą… Tada tu prisiglaudi prie manęs ir nusišypsai ir pakeli į viršų savo apsvaigusias iš laimės akis….

Zin in live chat met een sexy vrouw? Nu met 50 Gratis Tokens 😀

GRATIS TOKENS VOOR LIVE CAM